HAMZABEY BİLİM SANAT MERKEZİ KÜTÜPHANE AÇILIŞI

0
468

Özel Eğitim ve Rehberlik Genel Müdürlüğü’nün katkıları ile Hamzabey Bilim ve Sanat Merkezi’nde oluşturulan kütüphane Mustafakemalpaşa İlçe  Kaymakamı  Ahmet Altıntaş, İlçe Millî Eğitim Müdürü  Mustafa Efe, Şube Müdürü Mehmet Sabri Tekin, Hamzabey Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Halit Ersöz, Müdür yardımcısı Hakan Subaşı,  öğretmen ve öğrencilerin  katılımı ile açılışı yapıldı. 

Açılışta bir konuşma yapan Hamzabey Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Halit Ersöz; “Özel Eğitim ve Rehberlik Genel Müdürlüğü kütüphane donatımını yenileyerek 1000 adet kitap gönderdi. Ayrıca 500 adet kitap değişik kurumlardan hibe geldi. Daha önceki 500 adet kitabımızla birlikte yaklaşık 2000 kitabın olduğu bir kütüphaneye kavuştuk. Katkılarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi. 

Daha sonra Kütüphanenin açılışı gerçekleştirildi. Mustafakemalpaşa ilçe  Kaymakamı Ahmet Altıntaş ve İlçe Millî Eğitim Müdürü  Mustafa Efe kütüphaneyi inceleyerek öğrencilerle sohbet ettiler. Mustafakemalpaşa Kaymakamı Ahmet Altıntaş kütüphaneye kendi yazmış olduğu iki adet kitabı hediye etti.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here