Hallaçoğlu’nun Acı Günü

0
123

AK Parti Mustafakemalpaşa Başkanı Murat Hallaçoğlu’nun bir süredir tedavi gören annesi Aysel Hallaçoğlu 77 yaşında hakka yürüdü.

3 çocuk annesi merhume geçtiğimiz Pazartesi günü toprağa verilirken, Bursa siyasetinin önemli isimleri de Hallaçoğlu’nu bu acı gününde yalnız bırakmadı.

Uzun süredir tedavi gördüğü Devlet Hastanesi’nde 14 Mart Pazar günü vefat eden Mustafakemalpaşa esnaflarından İbrahim Hallaçoğlu’nun eşi Aysel Hallaçoğlu son yolculuğuna uğurlandı.

AK Parti Mustafakemalpaşa Başkanı Murat Hallaçoğlu’nun annesi Aysel Hallaçoğlu’nun cenazesi, geçtiğimiz Pazartesi günü Adile Mezarlığı‘nda kılınan namazın ardından saat 14.00’da defnedildi.

Cenazeye Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, AK Parti Bursa Milletvekilleri Mustafa Esgin ve  Refik Özen, AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile birlikte çok sayıda vatandaş katıldı. Murat Hallaçoğlu’nun acısını paylaşan siyasiler ve vatandaşlar, aileye de taziyede bulundu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here