Halk Eğitim Merkezinden Sanal Sergi

0
602

Mustafakemalpaşa İlçesi  Halk Eğitimi Merkezi 2019-2020 Eğitim Öğretim yılı yıl sonu sanal sergisi ziyarete açılmıştır. Sergide El Sanatları, Giyim Üretim, Resim-Yağlı Boya, Sır Altı Çini Uygulama alanlarında kurumumuz bünyesinde yıl boyunca açılmış olan kurslarda görev almış olan 25 öğretmen/usta öğreticimiz ve kursiyerlerimize ait el emeği göz nuru 122 eser yer almaktadır.

İlçe Millî Eğitim Müdürü  Mustafa Efe geçtiğimiz yıllarda Halk Eğitimi Merkezi kurslarında kursiyerler tarafından yapılan eserler ve ürünler eğitim öğretim yılı sonunda şehrimizin çeşitli salonlarında gerçekleştirilen sergilerle halkımızın beğenisine sunulmaktaydı. Bu yıl ise tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını sebebi ile alınan tedbirlere uygun olarak yıl sonu sergisi sanal sergi haline getirilerek Halkımızın beğenisine ve görüşüne sunulmuştur.

Bu kapsamda başta Kurum Müdürü Zafer Göllü olmak üzere Halk Eğitimi Merkezi bünyesindeki kurslarda görev alan idareci, öğretmen ve usta öğreticilere ayrıca kurslara katılarak el emeği göz nuru 122 eseri sergilenmek üzere hazırlayan kursiyerlere teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Sergiyi aşağıda yer alan linke tıklayarak ve akıllı telefonlarınızdan ve kişisel bilgisayarlardan uygulama yardımıyla ziyaret edebilirsiniz.

https://www.artsteps.com/view/5ee0d205faa05b612b4882c6

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here