Güreşçiler yeni sezona hazır

0
746

Mustafakemalpaşa Belediye Spor Güreş Takımı, yeni sezon öncesi hazırladıklarını hızlandırırken, 70 pehlivan er meydanlarında kispet giymeye hazırlanıyor.

Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Ersin Ekici, Şükrü Erdem Spor Tesisleri’nde antrenmanlarını sürdüren güreşçileri ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Eğitimci ve antrenör Recep Yenioğlu nezaretinde yeni sezona hazırlanan güreş ekibinde; miniklerde 8, teşvikte 20, ayakta 12, tozkoparanda 13, deste boy ve küçük ortada 8 ve başaltında ise 1 güreşçi bulunuyor.

Er meydanına çıkmak için ter döken Belediye Spor Kulübü güreşçilerini antrenman sahasında ziyaret eden Belediye Başkan Yardımcısı Ersin Ekici, sporun birleştiriciliğine inandıklarını belirterek hem güreşçilere moral ve motivasyon sağladı hem de her fırsatta yanlarında olduklarını vurguladı.
Pandemi koşullarında kısıtlı imkânlarla hazırlıklarına devam eden güreşçilere yeni sezonda başarılar dileyen Ekici; “ Koronavirüs nedeniyle 2020 yılında güreşler yapılamamıştı. Belediye olarak tüm spor dallarına olduğu gibi ata sporumuza da sahip çıkacağız. Pandemi süreci bitince başta Yalıntaş olmak üzere diğer güreşlerimizi de yapacağız. Güreşçi kardeşlerimizin spor ahlakı içerisinde çalışmalarını sürdürmelerini ve başarılarının devam etmelerini diliyoruz” dedi.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here