GÜLCAN ÇELİK HAYALİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

0
1186

AHŞAP BOYAMA USTA ÖĞRETİCİSİ GÜLCAN ÇELİK HAYALİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

 

Ahşap boyama usta öğreticisi Gülcan ÇELİK, iki yıldır hazırlandığı ve tüm gelirini lösemili çocuklar için bağışlayacağı sergisini 2 Mayıs Perşembe günü; Halk Eğitim Müdürü Zafer GÖLLÜ, MKP Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet TUNA, MKP Açı Koleji Fen ve Anadolu Lisesi Müdürü Birgül İNCE, Yunus Emre İlkokulu Müdürü Mustafa BULUT ile Uğur Böceği Kültür Merkezi İdareci, öğretmen ve öğrencilerinin, yardımseverlerin, dostlarının, aile yakınlarının, çevre esnafının ve davetlilerin de katılımıyla gerçekleştirdi.

Açılışta kısa bir konuşma yapan Gülcan Çelik “Hayalimi gerçekleştirmemde gösterdiğiniz ilgi ve alaka, ayrıca destekleriniz için çok teşekkür ederim.” dedi. Ardından Halk Eğiti Müdürü Zafer GÖLLÜ, Eski meclis üyelerimizden Engin SÖKMEN, Yunus Emre İlkokulu Müdürü Mustafa BULUT ve Emekli Okul Müdürlerinden Mehmet ADIYAMAN sergi kurdelesini hep birlikte keserek açılışı gerçekleştirdiler.

Yoğun bir ilginin olduğu sergide ilk gün yüze yakın ürün satıldı. İlgiden oldukça memnun kalan Gülcan ÇELİK, alınanların sahipleri adına etiketlendiğini ve makbuz verildiğini, 8-9 ve 10 Mayıs tarihlerinde teslim edileceğini, ücretlerin de o anda alınacağını ifade etti.

Ayrıca sergisi için oldukça uzun süren yer arama ve bulma sorunu yaşadığını, belediyemizin böyle bir yerinin olmamasının ilçemiz adına önemli bir eksiklik olduğunu belirtti.

Sergi aşamasında yardımlarını esirgemeyen İlçe Belediye Başkanı Mehmet KANAR’a, Dizayn Yapı’ya ve sergisini gerçekleştirdiği yer sahibi Adem BULMUŞ’a hiç koşulsuz mağazasını tahsis etmesinden dolayı da şükranlarını ifade etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here