Güçlü iş birliğine devam

0
703

Kanar, yeni yıl öncesi Mustafakemalpaşa’nın ticaret ve tarım alanındaki öncü dinamik güçleriyle görüştü. 

 

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret Borsası’nı ziyaret ederek yeni yılda güçlü iş birliğine ‘devam’ mesajı verdi.

Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tekin Uzkınay, Başkan Yardımcısı İbrahim Özmen ve TSO üyelerinin de hazır bulunduğu ilk ziyarette, Mustafakemalpaşa’nın iş ve ticaret hayatı masaya yatırıldı.

Mustafakemalpaşa’da ekonomik verilerin iyi olması ve gelişimde süreklilik sağlanması için yapılacak çalışmaların konuşulduğu ziyarette Belediye Başkanı Mehmet Kanar, TSO’nun desteğini her zaman yanlarında hissettiklerini söyledi.

Başkan Kanar; “Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tekin Uzkınay ve yönetim kurulunu oluşturan iş insanlarımızla bir araya geldik. Yatırımlarımız ve şehrimizin potansiyelleri üzerine konuştuk. Misafirperverliklerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

TSO Başaknı Tekin Uzkınay’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Mustafakemalpaşa için güçlü bir iş birliği içinde üretmeye devam edeceklerini kaydetti.

Daha sonra Mustafakemalpaşa Ticaret Borsası Başkanı Sadettin Akkoyunlu ile bir araya gelen Belediye Başkanı Mehmet Kanar, 2020 yılı faaliyetlerini değerlendirerek, ortak akıl ve istişare vurgusu yaptı.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here