Girgin’den taksicilere denetim

0
76

Mustafakemalpaşa Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Vahit Girgin, korona virüs tedbirleri kapsamında durak ve dolmuş taksileri ziyaret ederek denetimlerde bulundu.

Taksilerde titizlikle alınan önlemlerden memnun olduğunu dile getiren Girgin, güvenli ve sağlıklı bir seyahat için maske, mesafe ve temizlik kurallarına riayet edilmesi gerektiğine dikkat çekti.

Mustafakemalpaşa’da hizmet veren taksicilerle görüş alış verişinde bulunan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Vahit Girgin, alınan tedbirlerin titizlikle uyguladığını kaydetti.

Girgin; “ Hem maske, hem sosyal mesafe hem de araçlarda dezenfektan bulunup bulunmadığını kontrol ederek, meslektaşlarımızla bilgi alış verişinde bulunduk. Şu ana kadar yaptığımız ziyaretlerde bir sorunla karşılaşmadık. Gayet iyi ve düzgün. Yolcular da maske takarak, mesafe kuralına uyuyor. Araçlar da her türlü temizlik maddesi bulunuyor. Güvenli ve sağlıklı bir seyahat için maske, mesafe ve temizlik kurallarına hep birlikte riayet etmeliyiz. Bu nedenle hem halkımıza hem de sürücülerimize teşekkür ediyorum” dedi. 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here