Gençlik Merkezi parmakla gösterilecek

0
62

AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin, Belediye Başkanı Mehmet Kanar ve AK Parti İlçe Başkanı Murat Hallaçoğlu ile birlikte Gençlik Merkezi Sosyal Yaşam ve Spor Tesisleri’nde incelemelerde bulundu.

Etibank karşısındaki 37 dönümlük alanda ilk temeli 25 yıl önce atılan tesisler için 2016 yılında çalışmalar hızlandırılmış, revizyona giden milyonluk yatırımın tamamlanmasına yönelik geçtiğimiz yıl yeniden düğmeye basılmıştı.

‘Gençlerimizi geleceğe hazırlayacağız’

Tüm spor branşlarına ait tesisleri bünyesinde barındıran merkezin devam eden inşaatı hakkında Milletvekili Esgin’e bilgiler veren Belediye Başkanı Kanar; “ Yapımı kaldığı yerden devam eden Gençlik Merkezi’nde incelemelerde bulunduk. Bu büyük yatırım bittiğinde parmakla gösterilecek. Mega projemizle gençlerimizi geleceğe hazırlayacağız” dedi.

AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin de; “ İçinde yüzme havuzu, tenis kortları, spor salonları, sahalar, yürüyüş parkurları, konferans ve sergi salonlarının bulunacağı Gençlik Merkezi, Mustafakemalpaşa’mıza, gençlerimize, kadınlarımıza ve çocuklarımıza hizmet edecek” dedi.

Gençlik Merkezi Sosyal Yaşam ve Spor Tesisleri’nde; 550 kişilik amfi etkinlik alanı, tiyatro ve sinema salonları, nikah salonları, meslek edinme atölyeleri, kültür ve sanat kompleksleri, her branşa ayrı kapalı spor salonları, basketbol ve futbol sahası, halı saha, tenis kortları, olimpik kapalı yüzme havuzu, kafeterya, yüzlerce araç kapasiteli açık ve kapalı otopark ile daha pek çok alternatif yaşam alanı bulunacak.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here