GALERİCİLER SİTESİ İÇİN İLK ADIM

0
342

S.S. Mustafakemalpaşa Galericiler Kooperatifi ilk genel kurulunu gerçekleştirdi.

Ticaret ve Sanayi Odası’nda yapılan genel kurulda Galericiler Kooperatifi Başkanlığı’na, TSO Başkan Yardımcılığı görevini de yürüten İbrahim Özmen seçildi. Kongrenin ardından yapılan açıklamada, Mustafakemalpaşa’ya galericiler sitesinin kurulması için çalışmalar yürütüleceği belirtildi.

İbrahim Özmen’in başkanlığa getirildiği kongrede S.S. Mustafakemalpaşa Galericiler Kooperatifi Başkanı Özgür Gülşen olurken, yönetim kurulunda ise Sinan İhtiyaroğlu, İbrahim Göksu, Ahmet Sarıçoban, Cavit Demir ve Sinan Koyuncu yer aldı.

HEDEF GALERİCİLER SİTESİ KURMAK

Galericiler Kooperatifi’nden kongre sonrası yapılan açıklamada; “Meslek gurubu olarak amacımız, ilçemize ve esnafımıza vizyon ve pazar payı kazandırmak adına Mustafakemalpaşa Galericiler Sitesini hayata geçirmek istiyoruz. Bu bağlamda gerekli olabilecek çalışmaları yapmak için ilk adım olarak S.S. Mustafakemalpaşa Galericiler Kooperatifi’nin resmiyetini oluşturarak ilçemize kazandırdık. Ardından üye alımlarımıza inşallah başlıyoruz. Esnafımıza ve Mustafakemalpaşa’mıza hayırlı olsun” denildi.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here