Fen Lisesi’nden 6 proje

0
217

Mustafakemalpaşa İbrahim Önal Fen Lisesi öğrencileri, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe’yi ziyaret ederek, okul tarafından yürütülen ve birçok Avrupa ülkesinin paydaşlarından olduğu e-Twinnigkapsamındaki 6 proje hakkında bilgiler verdi.

İbrahim Önal Fen Lisesi İngilizce Öğretmeni Filiz Çağlar’ın koordinatörlüğüne hazırlanan, İtalya, Polonya, Romanya, Slovakya, Ukrayna, Portekiz ve Ermenistan’ın ortak olduğu 6 e-Twinning projesinin tanıtımı yapıldı. Okul idarecileri, proje koordinatör öğretmen ve öğrencileri Mustafakemalpaşa Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe’yi ziyaret ederek, eğitim, kültür ve bilim kategorilerinde yürüttükleri projeleri anlattı.

Proje ekibine başarılar dileyen Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe, farklı alanlarda birçok okul tarafından yürütülen e-Twinnig projelerinin öğrencilere ekip ruhu kazandırdığını söyledi.

Mustafakemalpaşa İbrahim Önal Fen Lisesi tarafından yürütülen 6 e-Twinnig projesi şöyle;

Let’sSportandLearn English (Sportif faaliyetlerle İngilizce öğrenme), Let’s Draw Songs ( Her aya belirlenen bir temada şarkıyı resmetme), Clil in Pbl-Pbl in Clil (Proje tabanlı öğrenmeyi keşfetme), TeenagersdocumentthePandemic (Fotoğraf sanatı dernekleriyle pandemi belgeseli), SnergyforEnergy (Yenilenebilir enerji kaynakları ve enerji tasarrufu), Öğren ve öğret (e-Twinning proje hazırlama ve süreçlerini öğrenme)

 

 

 

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here