EYGÖNÜL’den yardım seferberliği

0
368

Kısa adı EYGÖNÜL olan ve paylaşmanın bereketi arttıracağı düşüncesiyle geçtiğimiz yıl faaliyetlerine başlayan Mustafakemalpaşa Eğitim ve Yardım Gönüllüleri Derneği, ihtiyaç sahiplerine 100 adet gıda kolisi yardımı yapacak.

Mustafakemalpaşa’da ihtiyaç sahiplerinin her daim yanında olan ve onlara mümkün olduğunca yardım elini uzatan EYGÖNÜL Derneği, pandemi nedeniyle maddi sıkıntı çeken ihtiyaç sahiplerinin yardımına koştu.

‘İHTİYAÇ SAHİPLERİ BAŞVURABİLİR’

Mustafakemalpaşa Eğitim ve Yardım Gönüllüleri Derneği Yönetim Kurulu’nun yaptığı açıklamada; “  Dernek olarak, yaşadığımız pandemi nedeniyle alınan önlemler neticesinde kapatılan veya faaliyetleri kısıtlanan iş yerlerinde çalışıyorken işlerini kaybeden veya çalışmasına  ara vermek zorunda kalan ve kısa çalışma ödeneği gibi devlet desteklerinden faydalanamayan esnaflara, çalışanlara ve ihtiyaç sahiplerine küçükte olsa bir destek vermek istedik ve 100 adet gıda kolisi hazırlatıp dağıtma kararı aldık. Dağıtımlar, herhangi bir aksilik olmazsa 22 Şubat 2021 tarihinde başlayacak. Belirtilen şartları taşıyan ihtiyaç sahipleri, isim, soy isim ve telefon numaralarını belirterek derneğimizin facebook sayfasından mesaj göndererek veya mkp.eygonul@gmail.com adresine mail atarak başvuruda bulunabilirler. Başvurular kesinlikle gizli tutulacak ve kimseyle paylaşılmayacaktır. Eğer gerçekten ihtiyaç sahibi iseniz lütfen utanmadan, sıkılmadan başvuruda bulunabilirsiniz. Gün, birlik ve beraberlik günüdür” denildi.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here