ESKİ BAŞKANDAN MHP’YE ZİYARET

0
391

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı önceki dönem başkanlarından Doç. Dr. Sinan Ateş, Mustafakemalpaşa’yı ziyaret etti.

MHP Mustafakemalpaşa Başkanı Ahmet Beygirci ile bir araya gelen Ateş, partililerle birlikte Suuçtu Şelalesi ve Tabiat Parkı’nı gezdi.

2019 yılı Ocak ayında Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanlığı görevine atanan, 2020 yılı Nisan ayında ise Hacettepe Üniversitesi Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Bölümü’nde sürdürdüğü akademik çalışmaları nedeniyle bu görevinden ayrılan Doç. Dr. Sinan Ateş, Mustafakemalpaşa’da MHP Teşkilatı ile hasret giderdi.

MHP Bursa Başkan Yardımcısı Tarkan Gani, İl Başkan Danışmanı Cahit Özdemir ve bir grup heyetle birlikte Mustafakemalpaşa’yı ziyaret eden Doç. Dr. Sinan Ateş, parti üyeleriyle bir araya gelerek sohbet etti.

MHP Başkanı Ahmet Beygirci ve teşkilat üyeleri tarafından karşılanan Ateş ve beraberindeki heyet, Mustafakemalpaşa’nın başlıca turizm merkezi olan Suuçtu Şelalesi ve Tabiat Parkı’nı gezdi. Muradiyesarnıç Sosyal Tesisleri’nde ağırlanan heyette bulunan Doç. Dr. Sinan Ateş, MHP Teşkilatı’na ilgilerinden dolayı teşekkür etti. Ziyarette, İl Başkan Yardımcısı Tarkan Gani tarafından Mustafakemalpaşa MHP Teşkilatı’na 216 m² büyüklüğünde Türk Bayrağı hediye etti.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here