Bursaspor Yönetiminden Vali Yakup Canbolat’a Ziyaret

0
702

Bursaspor Kulübü’nün yeni  Başkanı Mesut Mestan, Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Bursa Valisi Yakup Canbolat’ı ziyaret etti.

Bursaspor yönetimini, Heykel Valilik Hizmet Binası Toplantı Salonunda kabul eden Vali Yakup Canbolat, Bursaspor’un her zaman yanında olacaklarını ve katkı sunmaya devam edeceklerini dile getirerek; “Bursaspor’umuz maalesef ligden düştü ve zor günler yaşıyor. Yeni yönetimle birlikte ümit ederim ki Bursasporu eski günlerine ihtişamlı günlerine tekrar getirirsiniz. Hepinize başarılar diliyorum.” dedi.

Bursaspor Kulübünün yeni Başkanı Mesut Mestan da kısa bir konuşma yaparak; “Bursa şehri, kongre üyelerimiz bize bu görevi tebliği etti, bizde çok sevdiğimiz Bursaspor’a yararlı işler yapmak ve tekrar eski günlerimize dönmek için ben ve tüm yönetim kurulu arkadaşlarımızla çalışıyoruz. Sayın Valimizi ziyarete geldik. Şehrimizin büyüğü, devletimizin büyüğü olarak ilk önce Sayın Valimizden başladık. Bursaspor Bursalıların takımıdır, Bursa şehrinin takımıdır. İnşallah Bursa şehri ile birlikte bu yükün altından Sayın Valimizin desteği ile kalkacağımıza inanıyorum.”

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here