Bunun adı İhmal mi? Yoksa Mucize mi?

0
606

Bunun adı İhmal mi? Yoksa Mucize mi?

Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesinde Cuma gecesi yaşananlar kafaları karıştırdı.

İlçenin sevilen esnaflarından Mustafa Aktunalı evinde kalp krizi geçirerek Cuma gecesi saat 24:00’da ambulansla hastaneye kaldırıldı. Mustafa Aktunalı’nın eşi, kardeşi ve komşuları da, hastane acil servisine akın etti.

Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi acil servisinde kalp krizi teşhisiyle, Aktunalı’ya saat 24 ve 01,30 arası müdahalede bulunuldu.

Saatler 01,30’u gösterdiğinde acil servis doktorlarından biri aileye giderek, Mustafa Aktunalı’nın vefat haberini verdi. Fenalık geçiren hasta yakınlarına yine acil serviste müdahalede bulunarak sakinleştirici verildi. Mustafa Aktunalı’nın vefat haberi akrabalara ulaştırıldı ve cenaze hazırlıkları başladı.

Saatler 02:30’u gösterdiğinde ise bu kez başka bir doktor ‘Bir mucize oldu hastanız yaşıyor’ diyerek aileye müjdeli haberi verdi. Tam bir saat boyunca öldüğü söylenen Mustafa Aktunalı için yas tutan aile sevince boğuldu. Yaşadığı anlaşılan Mustafa Aktunalı ambulansla Bursa Yüksek İhtisas Hastanesine sevk edildi. Pazar günü akşam saatlerinde bu sefer Bursa Yüksek İhtisas Hastanesi doktorları Mustafa Aktunalı’nın vefat haberini aileye bildirdiler. İkinci bir şok yaşayan ve ölüm haberine inanıp inanmamakta tereddüt yaşayan Aktunalı ailesi yeniden cenaze hazırlıklarına başladı. Mustafa Aktunalı’nın cenazesinin Pazartesi günü öğle namazına müteakip defnedildi.

 

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here