BİHMED toplantısı ilçemizde yapıldı

0
464

Adem Tunçer/İHA

 

BİHMED’in organizesiyle her ay bir ilçede toplanan İmam Hatipliler Dernek Yönetimlerini, MİHMED- Mustafakemalpaşa İmam Hatipliler Derneğimiz ev sahipliği yaptı.

Toplantıya BİHMED Başkanı Kadir Oruç, Eğitime Destek Platformu ve Ensar Vakfı Başkanı Ali Yılmaz, Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Kanar, Ak Parti İlçe Başkanı Sayın Murat Hallaçoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü  Mustafa Efe, MİHMED İlçe Başkanı Mustafa Eren ve yönetimi, Tügva ilçe temsilcisi İbrahim Çetin, AGD Başkanı Ümit Aydın, BİHMED yönetimi, ilçelerin dernek başkanları ve yönetimleri, ilçemiz İmam Hatip okullarının yöneticileri katıldı.

Toplantının birinci bölümde  konuşan ilçe  Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Kanar, İmam Hatipliler Derneği ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile işbirliği içinde çalıştıklarını, ilçemiz eğitimine katkı sağlamak için her zaman hazır olduklarını ifade ederek katılımcılara teşekkür etti. Ak parti İlce Başkanı Murat Hallaçoğlu’da BİHMED ve ilcelerin İmam Hatipliler Dernek yönetimlerini ilçemizde misafir etmekten dolayı memnuniyetini ifade ederek teşekkür etti. İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe, ilçemizdeki İmam Hatip Okulları ve eğitim öğretim hakkında bilgi verdi. Toplantının ikinci bölümünde  Tügva ilçe temsilcisi İbrahim Çetin ve AGD başkanı Ümit Aydın çalışmaları hakkında bilgilendirme yaptılar. BİHMED başkanı Kadir Oruç yönetiminde, Platform başkanı Ali Yılmaz’ın açıklamalarıyla devam eden toplantıda, İmam Hatip Okulları idarecilerine, İmam Hatipliler Dernek Başkanlarına söz verilerek müzakerelerde bulunuldu. Program, Belediye Başkanı Mehmet Kanarın tahsis ettiği Belediye Otobüsü ile Suuçtu Şelale gezisiyle taçlandırıldı.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here