BASKF’A YENİ BİR ANLAYIŞ LAZIM’

0
519

Bursa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (BASKF) Olağan Genel Kurulu’na sayılı günler kala Başkan Adayı Sedat Topaloğlu Mustafakemalpaşa’daki amatör spor kulüplerinin yöneticileriyle kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.

Bursa Kemerçeşme Mahalle Muhtarı Sedat Topaloğlu, BASKF Başkanlığı için aday olduğunu açıklarken, Mustafakemalpaşa’daki spor kulüplerinin yöneticilerinden de seçimlerde destek istedi. Topaloğlu; “Amatör sporun sorunları ancak yeni bir anlayış tarzı ile çözülebilir” dedi.

BASKF’da 28 Ekim’de yapılacak seçimlerin startı Mustafakemalpaşa’da verildi. BASKF Başkan Adayı Sedat Topaloğlu, Mustafakemalpaşa’daki amatör spor kulüpleri ile Açina Restoran’da buluştu.

‘TÜM KULÜPLERİMİZLE İLGİLENECEĞİM’

Mustafakemalpaşa Amatör Spor Kulüpler Birliği Başkanı Ziya Külcü öncülüğünde yapılan toplantıda, seçim meşalesini yakan Topaloğlu, birlik ve beraberlik mesajları verdi.

Yaklaşık 240 kulübün katılacağı seçimler öncesi destek turlarına çıkan Topaloğlu, Mustafakemalpaşa ile 30 yıllık bir mazisi bulunduğunu söylerken, projelerini anlattı.

“Ben de bir taraftar olarak Mustafakemalpaşalıyım” diye konuşan Topaloğlu; “ Amatör spor kulüplerdeki yıllardır devam eden sıkıntıları biliyoruz. Bu sorunlar ancak yeni bir yönetim ve anlayış tarzı ile geride bırakılabilir. Biz bu sorunları, hak, hukuk ve adalet ilkesiyle çözmek için adayız. 240 kulüple tek tek bizzat ilgileneceğim” dedi.

Mustafakemalpaşa Amatör Spor Kulüpler Birliği Başkanı Ziya Külcü ise kahvaltılı toplantıda, kulüplerin sıkıntılarını Başkan Adayı Sedat Topaloğlu’na aktardı.

Bursa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu 19. Olağan Genel Kurul Toplantısı, 21 Ekim 2021 Perşembe günü saat 12.00’da Federasyon Merkezi’nde yapılacak. Ekseriyet sağlanamadığı takdirde seçimler, 28 Ekim 2021 Perşembe günü saat 18.00’da Cengiz Göllü Voleybol  Salonu’nda gerçekleştirilecek.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here