Başkan Kanar’dan şampiyon sporcuya kutlama

0
433

Adem Tunçer/İHA

 

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, kick boksta şampiyonluk kemerini Mustafakemalpaşa’ya kazandıran milli sporcu Hüsnü Sarı’yı tebrik etti.

Karateden basketbola, güreşten voleybola kadar birçok spor dalında gençlere öncülük eden Belediye Spor, katıldığı ulusal ve uluslararası şampiyonlardaki başarılarına bir yenisini daha ekledi. Nisan ayı içerisinde Antalya’da düzenlenen Uluslararası Avrupa Kupası Kick Boks Şampiyonası’nda Belediye Spor adına ringe çıkan milli sporcu Hüsnü Sarı, karşılaştığı 9 rakibini de yenerek şampiyonluk kemerini beline taktı. 2019 yılından itibaren Belediye Spor formasıyla mücadele eden başarılı sporcu, şampiyonluk sevincini Belediye Başkanı Mehmet Kanar’ı ziyaret ederek paylaştı. 2013 ve 2015 yıllarında iki kez dünya şampiyonu olan Hüsnü Sarı’yı kutlayan Başkan Mehmet Kanar, milli sporcuyla gurur duyduklarını söyledi.

Başkan Kanar; “ Biz her zaman sporun ve sporcunun yanındayız. Tüm sporcularımıza uygun çalışma ortamları sağlamak görevimiz. Disiplinli bir çalışmayla elde edilemeyecek başarı yok. Şampiyon kardeşimize desteğimiz sürecek. Bu başarının gençlerimize örnek olmasını diliyor, bundan sonraki turnuvalarda başarılar diliyorum” dedi. Belediye Başkanı Mehmet Kanar’a teşekkür eden Hüsnü Sarı ise gayretli çalışmalarının meyvesini aldığını belirterek; “ Hedefim bu unvanı korumak ve yeni başarılar kazanmak olacak” dedi.

????????????????????????????????????

 

 

 

 

 

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here