ATATÜRK OKULU’NA YENİ ÖĞRETMEN ODASI

0
397

Mustafakemalpaşa Atatürk Ortaokulu, günümüz şartlarına uygun hale getirilerek baştan aşağı donatılan yeni öğretmenler odasına kavuştu.

Hayırsever Sinan Koçoğlu tarafından merhume Hacı Cevahir Koçoğlu anısına tefriş edilen öğretmenler odası, düzenlen törenle eğitimcilerin hizmetine sunuldu.

Mustafakemalpaşa Atatürk Ortaokulu Öğretmenler Odası’nın açılışına; Kaymakam Ahmet Altıntaş, Belediye Başkanı Mehmet Kanar, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe, Emniyet Müdürü Rıza Dinç, AK Parti Başkanı Murat Hallaçoğlu, hayırsever Koçoğlu ailesi ile birlikte öğretmenler katıldı.

Öğretmenler Odası’nın hizmete açılış töreninde konuşan Mustafakemalpaşa Atatürk Ortaokulu Müdürü Murat Seven, okuldaki önemli bir eksikliğin giderildiğini söyledi. 2014-2019 arası Ormankadı’da müdür olarak görev yapan daha sonra ise Atatürk Ortaokulu’nda hizmet veremeye başlayan Seven; “Öğretmen odalarımızın yenilenmesi başta olmak üzere okullarımızın talep ettiği tamirat, tadilat, çevre düzenlemesi, spor sahası ve çocuklarımızın güvenle koşup oynadıkları okul bahçelerini düzenlenmesi için çalışmalarımız sürecek.

Bu süreçte bizlere yardımlarını esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum. Öğretmeneler odamızın baştan aşağı yenilenmesine büyük destek veren hayırsever Sinan Koçoğlu ve babası Turan Koçoğlu’na şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Törende daha sonra Kaymakam Ahmet Altıntaş ve Belediye Başkanı Mehmet Kanar tarafından Koçoğlu ailesine eğitime katkılarından dolayı teşekkür belgeleri takdim edildi. Kurdele kesimini ardından yenilenen yüzüyle eğitimcilerin hizmetine sunulan öğretmenler odası gezildi.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here