Asırlık Çınarlara Anneler Günü Sürprizi

0
234

Mustafakemalpaşa İlçe Kaymakamı Ahmet Altıntaş ve Jandarma Komutanı Teğmen Emre Kavak Orman İşletme Müdür Yardımcısı Gökhan Yıldırımlı ‘Anneler Günü’ dolayısıyla ilçedeki 100 yaş ve üzerindeki anneleri ziyaret ederek, çeşitli hediyeler takdim etti.

İlçe Kaymakamı Ahmet Altıntaş  ilk olarak kumkadı mahallesinde yaşayan 120 yaşındaki Fatma Bingöl Ziyaret edildi bahçede kısa sohbet sonrası hediyeler verildi daha sonra ilçenin orta mahallesinde bulunan 100 yaşındaki Nafiye Kırcalı ziyaret edildi bu yılki Anneler Günü’nde ilçedeki 100 yaş ve üzerindeki annelere büyük mutluluk yaşattı. Bu özel günde başımızın tacı annelerimizi unutmayanİlçe kaymakamı ve jandarma komutanlığı, ilçedeki asırlık çınarlara sürpriz ziyaret düzenledi. evlerinde ziyaret ettikleri asırlık annelere gül ve çeşitli hediyeler takdim etti. Ziyaret sırasında Bursa Orman Bölge Müdürlüğü ekipleri de İçişleri Bakanlığı tarafından Sakarya ilinde 100 yaş ve üzerinde anneler adına oluşturulan ‘Cennet Anneleri’ ormanına dikilen fidanların sertifikalarını asırlık çınarlara verdi. Asırlık anneler, sürpriz ziyaret karşısında duygulu anlar yaşadı. Evlerine gelen görevlilere memnuniyetlerini ifade ederek, teşekkür ettiler.

İlçe kaymakamı Altıntaş tüm annelerin Anneler Günü’nü kutlayarak, “Tüm annelerimiz bizim için çok değerli. Onlar, hayatımızın gerçek kahramanları. Bu yıl asırlık bir çınar gibi başımızda duran ve gölgeleriyle adeta bizleri koruyan 100 yaş ve üzerindeki annelerimizi evlerinde ziyaret ettik. Onlara olan sevgimizi ve saygımızı küçük hediyeler ile hissettirmek istedik. Ama esas değerli olan o kapıyı çalmamız, bu özel günde birlikte olmamızdır. Onlar bizim başımızın tacı. Geleneğimizin, inancımızın, yetiştirilişimizin gereği olarak daima yanlarında olacağız. Rabbim onları başımızdan eksik etmesin. Ellerinden öpüyorum” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here