Amacımız Seçim Değil Geçim’

0
104

Saadet Partisi, ittifak iddialarına ‘geçim ittifakı’ kampanyası ile yanıt verdi

Saadet Partisi (SP) Mustafakemalpaşa ilçe teşkilatı Geçim kampanyasını tüm vatandaşlara duyurmak için vatandaşla buluşmaya başladı .ilk olarak siyasi partilerle görüşmeye başlayan parti teşkilatı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ye ziyarete gidildi ilçe başkanı S.Tandoğan Kuru Saadet partilileri ilçe binasında karşıladı sıcak bir ortamda geçen ziyarette (SP) ilçe başkanı Sönmez Duman  Seçimden önce geçim ittifakı kurmakta kararlı olduklarını söyleyen Duman “Bir geçim ittifakı kuralım. Hayat pahalılığına, adaletsiz gelir dağılımına, üretmeyen ekonomiye, işsizliğe, ağır vergilere, hayır diyelim” diye konuştu.Daha sonra AKParti ilçe teşkilatı ziyaret edildi İlçe Başkanı Murat Hallaçoğlu ziyaretten duyduğu mutluluğu açıklarken ilçe vatandaşımız için ne yapmamız gerekiyorsa hizmete hazırız dedi.  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) ilçe başkanı Ahmet Beygirci ilçe toplantı salonunda teşkilatı kabul etti.

Dert Değil Aş Pişirelim.

 Bursa Saadet Partisi İl Başkan Yardımcısı Burak Çelik Kısa bir konuşma yaparak “Saadet Partisi olarak her bir insanımızın geçim mücadelesine destek olmak, onları dinlemek, seslerini duyurmak, çözümler üretmek, tencerelerinde dert değil aş pişirebilmek için seçimden önce bir geçim ittifakı kurmakta kararlıyız.

“İktidar ‘kutuplaşma’ diyecek; biz ‘kucaklaşma’ diyeceğiz”

“Toplumumuzun her kesimine sesleniyorum; gelin, milletimizle el ele verelim, geçim ittifakından başka hiçbir şey konuşmayalım. İnsanımızın derdine hep birlikte tercüman olalım. Bir araya gelerek çözüm yolları arayalım dedi. Son olarak İYİ parti ilçe teşkilatı ve ilçe Başkanı Tevfik Demir amacımız ilçemize ve ülkemize en iyi hizmeti nasıl yapabiliriz şimdi birlik olma zamanı dedi daha Saadet Partisi İl Başkan Yardımcısı Burak Çelik aynı zamanda, “İktidar ‘kutuplaşma’ diyecek; biz ‘kucaklaşma’ diyeceğiz. İktidar ‘hesaplaşma’ dedikçe biz, ‘helalleşme’ diyeceğiz” ifadesini kullandı. 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here