Altuğ Çağatay Tarafından Öğrencilere Online Konferans

0
429

Altuğ Çağatay Tarafından Öğrencilere Online Konferans

 

 

Hasan Celal Güzel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Büro Yönetimi Alanı tarafından Kariyer Günleri etkinliği düzenlenmiştir. Etkinlik kapsamında Gaziosmanpaşa Üniversitesi, Almus Meslek Yüksekokulu, Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Altuğ Çağatay tarafından online konferans verilmiştir. Konferans sırasında okulda yüz yüze eğitimde bulunan öğrenciler konferans salonunda, yüz yüze dersi olmayan öğrenciler ise Zoom üzerinden konferansa katılım sağlamıştır.

Açılış sonrasında konuk olarak katılan Altuğ Çağatay tarafından; Büro Yönetimi Alanı’nın geleceği, üniversite imkanları, istihdam imkanları ve yeni gelişmelerin alana entegre edilmesi konularında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilendirme sonrasında yapılan soru-cevap etkinliğinde öğrencilerimizin merak ettiği konulara açıklık getirilmiştir.

Konferans salonunda hazırlanan yönetici asistanı temsili çalışma masası öğrenciler tarafından incelenmiştir. Hazırlanan ortamda Büro Yönetimi Alanı öğrencilerimiz tarafından yönetici asistanlığı ile ilgili küçük bir canlandırma da yapılmıştır.

Tüm bunların yanı sıra, Büro Yönetimi Alanı ile ilgili hazırlanan e-broşürler whatsapp grupları üzerinden gönderilerek tüm öğrencilerin erişimine sunulmuştur.

Etkinliğimizin başında, günün anlam ve önemine istinaden Çanakkale Zaferi dile getirilmiş, başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehit ve gaziler anıldı..

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here