Altıntaş,ın Öğrencilerle Buluşmaları Devam Ediyor

0
267

Mustafakemalpaşa İlçe Kaymakamı Ahmet Altıntaş ın Öğrencilerle Buluşmaları Devam Ediyor

Milli Eğitim Müdürlüğü 2021/2022 Eğitim Öğretim Yılı Temel Eğitim ve Ortaöğretim Öğrencilerine Yönelik Eğitimde Başarıyı Arttırma ve Sosyal-Kültürel Etkinlikler Projesi eylem planı çerçevesinde İlçe Kaymakamı Ahmet Altıntaş “Her Kitap Bir Işıktır” adlı sunumu ile öğrencilerle buluşması bu hafta üç okulumuzla devam etti. İlçemiz Kaymakamı Ahmet Altıntaş’ın 27 Aralık 2021 Pazartesi günü Ormankadı Ortaokulu, 29 Aralık 2021 Çarşamba günü Akşemsettin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve 30 Aralık 2021 Perşembe günü Züferbey İmam Hatip Ortaokulunda öğrencilerle buluşmasında;

Ortaokulların 5. 6. ve 7. sınıfları ile liselerin 9. 10. ve 11. öğrencilerine yönelik olarak hazırlanan video sunumlarında; İnsan ve Kitap, Okumak beyinde yapısal değişikliklere sebep olur. Okumak akademik başarıya nasıl katkı sağlar. Sınav Şampiyonlarının başarısında okumanın etkisi. Bilgi çağının liderleri neden okuyor.

Beş yıl sonra ne olacağınızı merak ediyor musunuz. Okumak her yerde. İsimli sunumlar eşliğinde kitap okumanın önemi ve başarıya etkilerini anlattığı sunumlarından sonra Kaymakam Ahmet Altıntaş, öğrencilerimizin kitap okumanın başarıya etkisine dair sorularını cevapladı. Programlar Kaymakam Ahmet Altıntaş’a çiçek takdimi ile sona erdi.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here