AKTAŞ’TAN ÇIKARMA

0
644

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Mustafakemalpaşa’yı ziyaret ederek, Büyükşehir marifetiyle sürdürülen alt ve üstyapı, ulaşım ve sosyal yaşam merkezi çalışmalarını yerinde inceledi.

Başkan Aktaş, beraberindeki Büyükşehir daire müdürleri ile birlikte Mustafakemalpaşa’ya çıkarma yaptı.

Öncelikle Mustafakemalpaşa Belediyesi’ni ziyaret eden Başkan Aktaş ve beraberindeki heyeti Belediye Başkanı Mehmet Kanar, AK Parti Başkanı Murat Hallaçoğlu ve MHP Başkanı Ahmet Beygirci tarafından karşıladı.

Mustafakemalpaşa’da devam eden çalışmalar hakkında Başkan Kanar’dan bilgiler alan Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, hizmet bilançosunun masaya yatırıldığı toplantının ardından MHP’nin Bursa Caddesi’nde bulunan irtibat ofisine nezaket ziyaretinde bulundu.

Başkan Aktaş ve beraberindeki heyet daha sonra Küçük Sanayi Sitesi’ne geçerek, esnaflarla görüşmesinin ardından ikinci etap ihalesi geçtiğimiz yıl Ağustos ayında yapılan ve yer tesliminin ardından yüklenici firmanın çalışmalarına tekrar başladığı Gençlik Merkezi Sosyal Yaşam ve Spor Tesisleri’ni gezdi.

DEV TESİSE YAKIN MARKAJ

Bugüne kadar yaklaşık 30 milyon TL harcanan projenin geldiği noktayı yerinde inceleyen Başkan Aktaş, dev kompleksin tamamlanmasıyla birlikte kadınların, çocukların ve gençlerin sanatsal, kültürel anlamda güzel etkinlikler yapabilecekleri, sinema salonu, toplantı ve konferans salonları ile Mustafakemalpaşa’nın ciddi organizasyonların gerçekleştirilebileceği ayrıcalıklı bir mekan kazanacağını kaydetti.

Bursa heyeti son olarak Mustafakemalpaşa’nın buluşma mekânlarının başında gelen Aziz Sancar Parkı’nda incelemelerde bulunarak, eksikliklerin tamamlanması noktasında görüş alış-verişinde bulundu.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here