AKSA Doğal Gaz, hizmet kalitesini arttırıyor

0
394

2020 yılında yatırımlarına hız kesmeden devam eden AKSA Mustafakemalpaşa-Susurluk -Karacabey Doğal Gaz, 55 binden fazla abonesine temiz, konforlu ve ekonomik enerji kaynağı doğal gazı güvenle ulaştırmayı sürdürüyor.

Yatırım planları dahilinde her sene binlerce haneyi doğal gazla buluşturan AKSA’nın, geçtiğimiz yıl yatırımlarını yüzde 4, abone sayısını ise yüzde 6 arttırarak, toplam şebeke uzunluğunu ise 622 km’ye ulaştırdığı bildirildi.

Kaçağa rastlanmadı

AKSA Doğal Gaz’dan yapılan açıklamada; “ 2020 yılında, yatırımlarını önceki yıla göre yaklaşık yüzde 4 artırarak toplam şebeke uzunluğunu 622 kilometreye ulaştıran AKSA Mustafakemalpaşa-Susurluk-Karacabey Doğal Gaz, abone sayısını ise yaklaşık yüzde 6 artırarak 56.013 aboneye ulaştı. 2020 yılında 125 milyon sm3 doğal gaz dağıtımı gerçekleştiren AKSA, periyodik olarak gerçekleştirilen şebeke hatları kontrollerini de başarıyla tamamladı. Diğer alt yapı kuruluşlarının çalışmaları ve üçüncü şahısların yaptığı kazılar sırasında şebekeye vermiş olabilecekleri muhtemel hasarların tespit edilmesi amacıyla periyodik olarak gerçekleştirilen kaçak arama çalışmaları sonucunda AKSA Mustafakemalpaşa-Susurluk-Karacabey Doğal Gaz, şebekelerinde herhangi bir kaçağa rastlanmadığı, doğal gazın sürekli ve emniyetli olarak kullanabileceği tespit edildi” denildi.

Temel öncelik hizmet kalitesi

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı ve hizmet kalitesinde sürekli gelişim sağlamayı temel öncelikleri olarak gördüklerini bildiren AKSA, açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “ AKSA Mustafakemalpaşa-Susurluk -Karacabey Doğal Gaz, koronavirüs salgınının başlangıcından itibaren çalışanları ve müşterilerinin sağlığı için gerekli tüm önlemleri alarak güvenle hizmet vermeye devam ediyor. AKSA Doğal Gaz’ın hizmetlerinden yararlanmak ve ihtiyacı olan her konuda ayrıntılı bilgi almak isteyenler, 2020 yılında 11 binden fazla abonenin hizmet aldığı, 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 4 187 numaralı Çözüm Merkezi’ni arayarak tüm sorularına yanıt alabiliyor. Şubeye gitmeden işlemlerini yapmak isteyen aboneler ve yeni abone olmak isteyenler ise www.aksadogalgaz.com.tr adresinde yer alan Online İşlemler kanalını kullanarak abonelik ve tarife bilgileri sorgulama, engelli bildirim formu, sözleşme başlatma, evrak tamamlama, sözleşme fesih, alacak iade işlemleri, geçici gaz kapatma talebi, sayaç bilgileri, tüketim bilgileri, anlık borç bilgisi hesaplama, fatura oluşturma, randevu, fatura ödeme noktalarını sorgulama gibi işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebiliyor.”

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here