AKREDİTE” Oda olma yolunda, kararlı adımlarla ilerliyor.

0
407

Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası  “AKREDİTE” Oda olma yolunda, kararlı adımlarla ilerliyor.

 

Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu göreve geldiği gün itibariyle koymuş olduğu irade ve almış olduğu kararlar ile akredite oda olma sürecinde kararlı adımlarla ilerliyor.

Yönetim Kurulu Başkanı Tekin UZKINAY: Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odasının İlçemize ve üyelerine yakışır bir hizmet anlayışıyla faaliyetlerini sürdürmesi için gereken tüm çalışmaları hassasiyetle yerine getirmeye devam edeceğiz.

Akreditasyon sürecinin şartlarından biri olan ISO 9001 belgesini “Klaslama ve Uygunluk Değerlendirme Kuruluşu” olan ve belgelendirme hizmetleri sağlayan TÜRK LOYDU kuruluşundan almış bulunmaktayız.

Sistemin amacı, Türk Oda/Borsa Sisteminin; Oda/Borsalarımız arasında kalite bilincinin yerleştirilmesi, Oda/Borsa Sistemimizin iş dünyası nezdinde saygınlığının ve hizmet türlerinin artırılması, hizmet kalitelerinin iyileştirilmesi, Oda/Borsa Sistemlerinin birbirine yakınlaşmanın sağlanması suretiyle Avrupa Oda/Borsa Sistemine uyumunun sağlanmasıdır.

Bu süreçte kaliteli hizmet anlayışının sürdürülebilmesi için oda üyelerimizin de öneri ve dilekleri büyük önem arz etmektedir. Yenilenen oda web sayfası üzerinden öneri ve dileklerini dijital platformdan bizlere iletebilirler.

Kalite yönetim sistemi belgesini alarak üyelerimize daha iyi hizmet vermeyi ilke edinen oda personeline teşekkür eden UZKINAY, Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu olarak ilk ve yenilikleri getiren oda yönetim anlayışında çalışmalarını sürdüreceklerini ifade ett

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here