AK PARTİ 20 YAŞINDA

0
314

AK Parti Mustafakemalpaşa Başkanı Murat Hallaçoğlu, AK Parti’nin 20’nci kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Hallaçoğlu; “14 Ağustos 2001’de çıkılan bu kutlu yolculukta, sayısız hizmet ve yenilikle ülkemize çağ atlatan partimizin 20. kuruluş yıl dönümü kutlu olsun” dedi.

Kuruluş yıl dönümü kutlamalarının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla ertelendiğini hatırlatan Hallaçoğlu, yangın ve sel felaketlerinde hayatını kaybeden vatandaşlara taziyede bulundu.

AK Parti’nin 20’nci kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımlayan AK Parti Mustafakemalpaşa Başkanı Murat Hallaçoğlu, 14 Ağustos 2001 tarihinin, Türk siyasi ve demokrasi tarihinin en önemli dönüm noktalarından biri olduğunu söyledi.

İSTİKRAR VE GÜVENİN ADRESİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde kurulan AK Parti’nin, Türkiye’nin geleceğine dönük çok önemli adımların atıldığı 14 Ağustos 2001’den bu yana çağ atlatan yolculuğa başladığını ifade eden Başkan Murat Hallaçoğlu; “Partimiz her zaman istikrarın ve güvenin adresi olmuştur.

AK Parti denilince milletin ortak hafızasında yatırımlar, yenilikler ve icraatların oluşturduğu hizmet destanları yer alıyor. Milletimizin emrinde, milletin hizmetkârı olma anlayışı ile gece gündüz demeden çalışan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile tüm yol arkadaşlarına şahsım ve ülkem adına minnet ve şükranlarımı sunuyorum. Partimizin 20’nci kuruluş yıl dönümünün ülkemiz ve milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Türkiye’de son dönemde yaşanan yangın ve sel felaketleri nedeniyle AK Parti’nin 20. kuruluş yıl dönümü etkinliklerinin ertelendiğini kaydeden Murat Hallaçoğlu; “Milletimizin birlik ve beraberliğiyle bu zor günleri inşallah en kısa sürede aşacağız. Yangın ve sel felaketlerinde hayatını kaybeden vatandaşlarımızı rahmetle anıyor, milletimize başsağlığı diliyorum” dedi.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here