38 YILLIK BULUŞMA

0
173
38 YIL SONRA ÖĞRETMENİ KARŞISINDA GÖRÜNCE DUYGULANDI (CEM KAAN TOKA/BİLECİK-İHA) Bayırköy Belde Belediye Başkanı Mustafa Yaman, 38 yıl aradan sonra kendisini ziyarete gelen öğretmenini karşısında görünce duygu dolu anlar yaşadı.

Mustafakemalpaşa Belediyesi’nin önceki dönem meclis üyelerinden İlhan Uzel, 38 yıl önce Fen Bilgisi Öğretmeni olarak görev yaptığı Bilecik’e bağlı Bayırköy’ü ziyaret ederek, öğrencisi olan Belde Belediye Başkanı Mustafa Yaman ile hasret giderdi.

Bayırköy Belde Belediye Başkanı Mustafa Yaman, 38 yıl aradan sonra kendisini ziyarete gelen öğretmenini karşısında görünce duygu dolu anlar yaşadı.
1983 yılında Bayırköy Ortaokulu’nda Fen Bilgisi Öğretmeni olan İlhan Uzel, aradan geçen yılların ardından beldeye bir ziyaret gerçekleştirdi. Eski okulunu gezen Uzel, 38 yıl önce öğrencisi olan Bayırköy Belde Belediye Başkanı Mustafa Yaman’ı da makamında ziyaret etti. Aradan geçen yıllar sonra öğretmenini karşısında gören Yaman, duygu dolu anlar yaşadı.

Mustafakemalpaşa’dan gelip kendisini ziyaret eden öğretmeni ile uzun sohbet eden Yaman; “Fen Bilgisi Öğretmenim Sayın İlhan Uzel’e kıymetli ağabeyimiz Hüseyin Karaaslan’a bu güzel sürprizlerinden ve anlamlı ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Beni 38 yıl öncesine götürdüler ve çok duygulandım” dedi.

İlhan Uzel ise Bayırköy Belde Belediye Başkanı ve eski öğrencisi olan Mustafa Yaman’a çalışmalarında başarılar diledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here